Info o Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE - hodnocení a parametry

Informace: Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE Batohy Cattara

Popis produktu: Popis produktu: Batoh je vybaven dvěma kapsami na zip a jednou sítěnou kapsou pro drobnější předměty. Je nepromokavý,tudíž se hodí pro každou příležitost. Taška má rozměry 12 x 17 x 7 cm. Tašku můžete nosit na rameni pomocí nastavitelného popruhu s otočnými karabinami, připnout na opasek, nebo zavěsit pomocí Molle systému.   Vlastnosti produktu: - počet vnějších kapes: 3x - počet kaped celkově: 5x - vyrobeno z polyesteru - obsahuje PVC vrstvu (nepromokavé)   Obsah balení: 1x Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE za skvělou cenu 275 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Batohy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE skvělá volba v kategorii Batohy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE Cattara na zahradu

Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE Batohy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 275 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686138672 z výroby
- produkt je v kategorii Batohy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE Batohy
Cena zboží
275 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Batohy Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Brašna s popruhem 17x12x7 cm OLIVE) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686138672, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.