Info o Bouda pro psa - hodnocení a parametry

Informace: Bouda pro psa Ostatní pomůcky pro psy PETSY

Popis produktu: Bouda pro psa z borovicového dřeva udělá radost každému psímu kamarádovi.  Technické údaje: výška výrobku: 80cm šířka výrobku: 90cm délka výrobku: 70cm materiál: borovice rozměr balení: 100x80x115cm materiál balení: karton Obsah balení: 1x Bouda pro psa ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Bouda pro psa za skvělou cenu 3 988 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní pomůcky pro psy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bouda pro psa

Lukáš
Pro mé potřeby je PETSY Bouda pro psa skvělá volba v kategorii Ostatní pomůcky pro psy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bouda pro psa od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bouda pro psa}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bouda pro psa mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bouda pro psa PETSY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bouda pro psa, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bouda pro psa PETSY na zahradu

Bouda pro psa Ostatní pomůcky pro psy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bouda pro psa i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz PETSY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 988 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bouda pro psa na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PETSY
- číslo EAN 5905919016348 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní pomůcky pro psy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bouda pro psa Ostatní pomůcky pro psy
Cena zboží
3 988 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní pomůcky pro psy PETSY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bouda pro psa) potřebujete dokumentaci od výrobce (PETSY), manuály 5905919016348, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.