Info o Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester - hodnocení a parametry

Informace: Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester Botníky Bonami

Popis produktu: Chester je velmi praktický botník, jehož součástí je i věšák. Bude se skvěle vyjímat v předsíni. Pojme všechny vaše nejoblíbenější kabáty, bundy, ale i páry bot. Přitom si však zachová svou estetickou stránku, která je svým designem nepřehlédnutelná. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester za skvělou cenu 7 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Botníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester skvělá volba v kategorii Botníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester Bonami na zahradu

Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester Botníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875364248 z výroby
- produkt je v kategorii Botníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester Botníky
Cena zboží
7 499 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Botníky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Botník s věšákem v dekoru dubového dřeva s bílými detaily Chester) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875364248, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.