Info o BOSCH UniversalRotak 550 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH UniversalRotak 550 Rotační BOSCH

Popis produktu: Elektrická sekačka BOSCH UniversalRotak 550: S šikovným strojem půjde úprava zeleně od rychle od ruky. Rotační sekačka BOSCH UniversalRotak 550 1300W umí díky funkci Powerdrive zároveň sekat a sbírat posekanou trávu do 40l koše. Výšku sečení nastavíte jednodušeji než kdy dříve. Méně námahy a lepší kontrolu nad sekačkou dává systém Ergoflex. Díky němu lze snadno manévrovat a méně zatěžovat ramena a záda. Na podzim se sekačka také hodí pro sběr spadaného listí. Nůž LeafCollect listí rovnou nadrtí pro snadnější rozklad na kompostu. Klíčové vlastnosti rotační sekačky BOSCH UniversalRotak 550 1300WSečení a sběr současně (Powerdrive) + sbírá a drtí listí (LeafCollect)37cm záběr nožem z kalené oceli + boční hřebeny na trávu40litrový skládací vak na trávu a listí s ukazatelem naplněníTlačítkem nastavitelná výška (6 kroků od 20 do 70 mm)Snadné manévrování díky Ergoflex a madlo pro přenášeníElektromotor s příkonem 1 300 W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH UniversalRotak 550 za skvělou cenu 4 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH UniversalRotak 550

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH UniversalRotak 550 skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH UniversalRotak 550 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH UniversalRotak 550}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH UniversalRotak 550 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH UniversalRotak 550 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH UniversalRotak 550, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH UniversalRotak 550 BOSCH na zahradu

BOSCH UniversalRotak 550 Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH UniversalRotak 550 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH UniversalRotak 550 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 31651409 30543 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH UniversalRotak 550 Rotační
Cena zboží
4 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH UniversalRotak 550) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 31651409 30543, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Rotační - Zobrazit další produkty