Info o Bosch UniversalLevel 3 + stativ - hodnocení a parametry

Informace: Bosch UniversalLevel 3 + stativ Křížové a čárové lasery BOSCH

Popis produktu: Křížový laser Bosch UniversalLevel 3 + stativ: Ať už rekonstruujete či stavíte, mít vše ve správné rovině je základem perfektních výsledků. Křížový laser Bosch UniversalLevel 3 bude ideálním společníkem nejen náruživým kutilům, ale jeho služeb využijí i ostřílení machři. Projekci tvoří laserový kříž s doplňkovou svislou čarou v 90° úhlu a spodním kolmým bodem pro nastavení maximální přesnosti. Zařízení je navíc schopno se samo nivelovat a to v rozsahu ±4°. Pro případné uchycení na stativ je zde přítomen 1/4 závit. Laser dosahuje vynikající přesnosti ±0,5 mm na 1 m, přičemž jeho pracovní dosah je až 10 metrů. Napájí se třemi AA bateriemi a je dodáván společně s kvalitním pouzdrem pro bezpečné přenášení. Klíčové vlastnosti křížový laser Bosch UniversalLevel 3 + stativKvalitně zpracovaný křížový laser pro kutily i profesionályVysoká přesnost měřeníSchopnost samonivelaceDosah až 10 m3 režimy - samonivelační laserový kříž; samonivelační laserový kříž s kolmými body; funkce sklonuTupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenostiNapájení pomocí tří baterií typu AASoučástí balení je stativ a taška pro bezpečné přenášení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Bosch UniversalLevel 3 + stativ za skvělou cenu 3 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křížové a čárové lasery na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bosch UniversalLevel 3 + stativ

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH Bosch UniversalLevel 3 + stativ skvělá volba v kategorii Křížové a čárové lasery.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bosch UniversalLevel 3 + stativ od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bosch UniversalLevel 3 + stativ}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bosch UniversalLevel 3 + stativ mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bosch UniversalLevel 3 + stativ BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bosch UniversalLevel 3 + stativ, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bosch UniversalLevel 3 + stativ BOSCH na zahradu

Bosch UniversalLevel 3 + stativ Křížové a čárové lasery Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bosch UniversalLevel 3 + stativ i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bosch UniversalLevel 3 + stativ na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140898386 z výroby
- produkt je v kategorii Křížové a čárové lasery


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bosch UniversalLevel 3 + stativ Křížové a čárové lasery
Cena zboží
3 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Křížové a čárové lasery BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bosch UniversalLevel 3 + stativ) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140898386, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.