Info o Bosch UniversalLevel 2 - hodnocení a parametry

Informace: Bosch UniversalLevel 2 Křížové a čárové lasery BOSCH

Popis produktu: Křížový laser Bosch UniversalLevel 2: Ať už rekonstruujete či stavíte, mít vše ve správné rovině je základem perfektních výsledků. Křížový laser Bosch UniversalLevel 2 bude ideálním společníkem nejen náruživým kutilům, ale jeho služeb využijí i ostřílení machři. Projekci tvoří laserový kříž s doplňkovými kolmými body nahoru a dolů pro nastavení maximální přesnosti. Zařízení je navíc schopno se samo nivelovat a to v rozsahu ±4°. Pro případné uchycení na stativ je zde přítomen 1/4 závit. Laser dosahuje vynikající přesnosti ±0,5 mm na 1 m, přičemž jeho pracovní dosah je až 10 metrů. Napájí se třemi AA bateriemi a je dodáván společně s kvalitním pouzdrem pro bezpečné přenášení. Klíčové vlastnosti křížový laser Bosch UniversalLevel 2Kvalitně zpracovaný křížový laser pro kutily i profesionályVysoká přesnost měřeníSchopnost samonivelaceDosah až 10 m3 režimy - samonivelační laserový kříž; samonivelační laserový kříž s kolmými body; funkce sklonuTupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenostiNapájení pomocí tří baterií typu AASoučástí balení je taška pro bezpečné přenášení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Bosch UniversalLevel 2 za skvělou cenu 1 960 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křížové a čárové lasery na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bosch UniversalLevel 2

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH Bosch UniversalLevel 2 skvělá volba v kategorii Křížové a čárové lasery.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bosch UniversalLevel 2 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bosch UniversalLevel 2}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bosch UniversalLevel 2 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bosch UniversalLevel 2 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bosch UniversalLevel 2, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bosch UniversalLevel 2 BOSCH na zahradu

Bosch UniversalLevel 2 Křížové a čárové lasery Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bosch UniversalLevel 2 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 960 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bosch UniversalLevel 2 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140898355 z výroby
- produkt je v kategorii Křížové a čárové lasery


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bosch UniversalLevel 2 Křížové a čárové lasery
Cena zboží
1 960 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Křížové a čárové lasery BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bosch UniversalLevel 2) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140898355, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.