Info o BOSCH UniversalChainPole 18 solo - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH UniversalChainPole 18 solo Bosch Power4All 18V BOSCH

Popis produktu: Vyvětvovací pila BOSCH UniversalChainPole 18 solo:Jestliže vás čeká úprava stromů na zahradě a nechcete zápasit s žebříkem, vyvětvovací pilka BOSCH UniversalChainPole 18 (bez aku a nabíječky) je jasnou volbou. Jestli opravdu nemůžete dostat na zahradu elektřinu, využijte aku vyvětvovací pilu od výrobce BOSCH. Díky kompaktnímu provedení je pila těžká jenom 3,6 kg, což oceníte především při jejím delším užívání. Významné parametry vyvětvovací pily BOSCH UniversalChainPole 18 (bez aku a nabíječky) Snadno se ovládá díky hmotnosti 3,6 kg Napájení akumulátorem přináší vyšší mobilitu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH UniversalChainPole 18 solo za skvělou cenu 2 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bosch Power4All 18V na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH UniversalChainPole 18 solo

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH UniversalChainPole 18 solo skvělá volba v kategorii Bosch Power4All 18V.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH UniversalChainPole 18 solo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH UniversalChainPole 18 solo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH UniversalChainPole 18 solo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH UniversalChainPole 18 solo BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH UniversalChainPole 18 solo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH UniversalChainPole 18 solo BOSCH na zahradu

BOSCH UniversalChainPole 18 solo Bosch Power4All 18V Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH UniversalChainPole 18 solo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH UniversalChainPole 18 solo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140888110 z výroby
- produkt je v kategorii Bosch Power4All 18V


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH UniversalChainPole 18 solo Bosch Power4All 18V
Cena zboží
2 890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bosch Power4All 18V BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH UniversalChainPole 18 solo) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140888110, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.