Info o BOSCH GLM 50 C Professional - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH GLM 50 C Professional Stavební dálkoměry Bosch Professional

Popis produktu: Laserový dálkoměr BOSCH GLM 50 C Professional: S laserovým dálkoměrem Bosch GLM 50 C Professional rychle a jednoduše zjistíte požadovanou délku a vytyčíte zjišťovaný prostor. S 360° sklonovým senzorem také rychle změříte úhly a nivelace. Spolehnout se můžete na přesnou laserovou technologii pro měření vzdáleností až do 50 m. Disponuje dobře čitelným podsvíceným displejem a jednoduchým ovládáním pomocí tlačítek, které zvládne opravdu každý. Jistě oceníte kompaktní rozměry a robustní kryt. Navíc je držitelem krytí IP54, takže je odolný proti stříkající vodě a prachu. Nechybí ani praktická funkce paměti umožňující jednoduchý přístup k posledním 30 měřením. Přítomnost moderní bezdrátové technologie Bluetooth lze efektivně přenášet naměřená data a navíc pomocí aplikace GLM floor plan můžete vytvářet digitální půdorysy, importovat ty stávající. Klíčové vlastnosti laserového dálkoměru Bosch GLM 50 C ProfessionalJednoduchá manipulace s vylepšeným uživatelským rozhranímDokumentace výsledků a měření přes BluetoothUrčování délek, funkce vytyčování a 360° sklonového senzoru pro měření úhlů a nivelacíMěří do vzdálenosti až 50 mPodsvícený displejKrytí IP54 (ochrana proti stříkající vodě)Funkce paměti až pro 30 měřeníMožnost vytvoření digitálních půdorysů, import stávajících půdorysů, zpracování a export výsledku práce pomocí aplikace GLM floor plan Obsah dodávky GLM 50 CCertifikát výrobceOchranné pouzdro ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH GLM 50 C Professional za skvělou cenu 3 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stavební dálkoměry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH GLM 50 C Professional

Lukáš
Pro mé potřeby je Bosch Professional BOSCH GLM 50 C Professional skvělá volba v kategorii Stavební dálkoměry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH GLM 50 C Professional od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH GLM 50 C Professional}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH GLM 50 C Professional mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH GLM 50 C Professional Bosch Professional - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH GLM 50 C Professional, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH GLM 50 C Professional Bosch Professional na zahradu

BOSCH GLM 50 C Professional Stavební dálkoměry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH GLM 50 C Professional i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Bosch Professional, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH GLM 50 C Professional na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bosch Professional
- číslo EAN 3165140822909 z výroby
- produkt je v kategorii Stavební dálkoměry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH GLM 50 C Professional Stavební dálkoměry
Cena zboží
3 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stavební dálkoměry Bosch Professional

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH GLM 50 C Professional) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bosch Professional), manuály 3165140822909, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Stavební dálkoměry - Zobrazit další produkty