Info o BOSCH EasyAquatak 120 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH EasyAquatak 120 Vysokotlaké čističe BOSCH

Popis produktu: Vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 120: Kompaktní a rychlý vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 120 vám zajistí účinný úklid bez námahy. Bude užitečným pomocníkem při čištění vaši zahrady. Mimořádný čisticí výkon se 120 bary v tlakovém čističi umožní snadné použití. Díky obsluze Easy Aquataku 120 jednou rukou je také možné ve druhé ruce držet lehčí předměty, či jimi při čištění pohybovat. Tím zajistíte rychlejší a důkladnější čištění. Udělejte z uklízení vaši zahrady rychlý a zábavný proces. Proč právě vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 120 Kompaktní, mobilní konstrukce se širokou základnou pro mimořádnou stabilituEasyAquatak 120 je možné použít hned po vybalení bez složitého sestavováníJednoduché přípojky pro snadnou a rychlou přípravu k práciNastavitelná síla proudu pro kvalitnější vyčištění Snadná manipulacePro lepší výsledek obsahuje BOSCH EasyAquatak 120 trysky s variabilním výkonem a rotační trysky pro důkladnější čištění. Součástí balení jsou i jednoduché přípojky pro snadnou a rychlou přípravu k práci. Klíčové technické údaje EasyAquatak 10 Výkon motoru 1500 WMaximální tlak 100 barůMaximální průtok 300 l/hMaximální teplota přiváděné vody 40 °CHmotnost (bez příslušenství) 4 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH EasyAquatak 120 za skvělou cenu 2 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysokotlaké čističe na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH EasyAquatak 120

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH EasyAquatak 120 skvělá volba v kategorii Vysokotlaké čističe.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH EasyAquatak 120 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH EasyAquatak 120}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH EasyAquatak 120 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH EasyAquatak 120 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH EasyAquatak 120, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH EasyAquatak 120 BOSCH na zahradu

BOSCH EasyAquatak 120 Vysokotlaké čističe Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH EasyAquatak 120 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH EasyAquatak 120 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140935630 z výroby
- produkt je v kategorii Vysokotlaké čističe


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH EasyAquatak 120 Vysokotlaké čističe
Cena zboží
2 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysokotlaké čističe BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH EasyAquatak 120) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140935630, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.