Info o BOSCH EasyAquatak 110 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH EasyAquatak 110 Vysokotlaké čističe BOSCH

Popis produktu: Vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 110: Zima je pryč a spolu s ní se potřebujete zbavit i nahromaděných nečistot? Je nutné udělat běžnou očistu vašeho auta či pozemku? Vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 110 vás tomuto cíli přiblíží. Díky své kompaktní konstrukci se z EasyAquataku 110 stane váš praktický pomocník. BOSCH jde v praktičnosti ještě dál a umožní vám odložit si při práci pistoli, aniž byste riskovali nevítanou koupel. S průtokem 330 l/h se stanete majiteli skutečně výkonného domácího vysokotlakého čističe. Použít ho můžete ihned, jelikož není potřeba žádné složité sestavování. Výhody čističe BOSCH EasyAquatak 110Silný motor o výkonu 1 300 WattůČistěte účinně s vodou zahřátou až na 40 °CDíky funkci samonasávání můžete použít vodu z nádržePod tlakem 110 barů povolí každá špínaVyužijte trysky s variabilním výkonem a rotační trysky pro snazší čištění BOSCH EasyAquatak 110 je důkladnýVysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 110 je sice malý, ale práce se nebojí. A je taky na vše připravený. EasyAquatak 110 má trysky s nastavitelným tlakem, vyhoví tedy každé situaci. Dále má čistič značky BOSCH rotační trysky, abyste dosáhli do všech zákoutí. Systém vysokotlaké pěny a autostop už jsou jen komfortními doplňky, které udělají z práce radost. Síla ukrytá v kompaktním těleVýkon 1 300 Wattů stačí na to, aby se vaše auto, garáž či terasa proměnily. S pětimetrovým kabelem a třímetrovou PVC hadicí dosáhnete všude tam, kam je potřeba. Jednou z hlavních vychytávek čističe EasyAquatak 110 je vysokotlaká tryska s nádobou na čistící prostředek. Odolný design vám pak zaručí dlouhodobou spolupráci s vaším novým pomocníkem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH EasyAquatak 110 za skvělou cenu 2 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysokotlaké čističe na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH EasyAquatak 110

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH EasyAquatak 110 skvělá volba v kategorii Vysokotlaké čističe.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH EasyAquatak 110 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH EasyAquatak 110}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH EasyAquatak 110 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH EasyAquatak 110 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH EasyAquatak 110, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH EasyAquatak 110 BOSCH na zahradu

BOSCH EasyAquatak 110 Vysokotlaké čističe Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH EasyAquatak 110 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH EasyAquatak 110 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140935685 z výroby
- produkt je v kategorii Vysokotlaké čističe


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH EasyAquatak 110 Vysokotlaké čističe
Cena zboží
2 090 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysokotlaké čističe BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH EasyAquatak 110) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140935685, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vysokotlaké čističe - Zobrazit další produkty