Info o BOSCH EasyAquatak 100 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH EasyAquatak 100 Vysokotlaké čističe BOSCH

Popis produktu: Vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 100: Kompaktní a rychlý vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 100 vám zajistí účinný úklid bez námahy. Bude užitečným pomocníkem při čištění vaší zahrady. 360° pistole BOSCH umožní takový náklon proudu, že nebude problém odstranit veškerou skrytou špínu. Díky obsluze Easy Aquataku 100 jednou rukou je také možné ve druhé ruce držet lehčí předměty, či jimi při čištění pohybovat. Tím zajistíte rychlejší a důkladnější čištění. Udělejte z uklízení vaši zahrady rychlý a zábavný proces. Proč právě vysokotlaký čistič BOSCH EasyAquatak 100 Kompaktní, mobilní konstrukce se širokou základnou pro mimořádnou stabilituEasyAquatak 100 je možné použít hned po vybalení bez složitého sestavováníOvládání pouze jednou rukouNastavitelná síla proudu pro kvalitnější vyčištění Snadná manipulacePro lepší výsledek lze proud vody vysokotlakého čističe BOSCH EasyAquatak 100 nastavit ze silného čistícího proudu na jemný oplach, vhodný například na čištění oken. Při použití vysokotlaké trysky na čistící prostředky zkrátíte dobu čištění rychlou aplikací saponátu. BOSCH Easy Aquatak 100 je ideální na hloubkové čištění aut či popelnic. Klíčové technické údaje EasyAquatak 100 Výkon motoru 1200 WMaximální tlak 100 barůMaximální průtok 300 l/hMaximální teplota přiváděné vody 40 °CHmotnost (bez příslušenství) 3 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH EasyAquatak 100 za skvělou cenu 1 789 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysokotlaké čističe na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH EasyAquatak 100

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH EasyAquatak 100 skvělá volba v kategorii Vysokotlaké čističe.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH EasyAquatak 100 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH EasyAquatak 100}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH EasyAquatak 100 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH EasyAquatak 100 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH EasyAquatak 100, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH EasyAquatak 100 BOSCH na zahradu

BOSCH EasyAquatak 100 Vysokotlaké čističe Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH EasyAquatak 100 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 789 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH EasyAquatak 100 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140935661 z výroby
- produkt je v kategorii Vysokotlaké čističe


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH EasyAquatak 100 Vysokotlaké čističe
Cena zboží
1 789 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysokotlaké čističe BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH EasyAquatak 100) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140935661, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vysokotlaké čističe - Zobrazit další produkty