Info o BOSCH AL 1830 CV - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AL 1830 CV Nabíječky BOSCH

Popis produktu: Nabíječka akumulátorů BOSCH AL 1830 CV:Pokud vlastníte nářadí z akumulátorové řady Power 4All od značky Bosch, bude vás možná zajímat nabíječka akumulátorů BOSCH Al 1830 CV právě pro baterie s napětím 14,4 a 18 V řady Power 4All. Pokud vlastníte nářadí z akumulátorové řady Power 4All od značky Bosch, bude vás možná zajímat nabíječka akumulátorů BOSCH Al 1830 CV právě pro baterie s napětím 14,4 a 18 V řady Power 4All.1,5 Ah akumulátor dokáže dobít už za 33 minut. U silnějších akumulátorů o výkonu 2 Ah stačí 45 minut a u 2,5 Ah akumulátoru zajistí plné dobití za 60 minut. Pokud dobu dobíjení zkrátíte, adekvátně se sníží úroveň dobití Li-Ion akumulátoru.Hlavní přednostiUrčena pro baterie Bosch Power 4AllPlné dobití od 33 minut do 60 minut dle napětí baterieIdeální jako universální či náhradní nabíječka... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AL 1830 CV za skvělou cenu 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nabíječky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AL 1830 CV

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AL 1830 CV skvělá volba v kategorii Nabíječky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AL 1830 CV od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AL 1830 CV}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AL 1830 CV mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AL 1830 CV BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AL 1830 CV, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AL 1830 CV BOSCH na zahradu

BOSCH AL 1830 CV Nabíječky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AL 1830 CV i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AL 1830 CV na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140821650 z výroby
- produkt je v kategorii Nabíječky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AL 1830 CV Nabíječky
Cena zboží
899 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nabíječky BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AL 1830 CV) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140821650, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Nabíječky - Zobrazit další produkty