Info o BOSCH AL 1130 CV - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AL 1130 CV Nabíječky BOSCH

Popis produktu: Nabíječka akumulátorů BOSCH AL 1130 CV: Originální nabíječka Bosch AL 1130 CV je vhodná pro vybrané typy akumulátorů řady Bosch Power4All. Pokud vlastníte nářadí z akumulátorové řady Power4All od značky Bosch, bude vás možná zajímat tato originální nabíječka Bosch Al 1130 CV právě pro baterie s napětím 10,8 V řady Power4All. 1,5Ah akumulátor dokáže nabít na plnou kapacitu přibližně za 30 minut, přičemž vás bude světelná indikace informovat o stavu nabití nebo nebezpečí přehřívání. Díky inteligentnímu nabíjecímu procesu budou články akumulátoru neustále chráněny, což se kladně odráží na jeho celkové životnosti.Hlavní přednostiUrčena pro baterie Bosch Power4AllInteligentní nabíjení chrání akumulátorIdeální jako univerzální či náhradní nabíječkaParametry a specifikace:Nabíjecí napětí akumulátoru:    3,6–10,8 VNabíjecí proud:    3 ADoba nabíjení při 1,3–1,5 Ah 100 % cca:    35 minDoba nabíjení při 2,0 Ah 100 % cca:    45 minHmotnost:    500 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AL 1130 CV za skvělou cenu 859 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nabíječky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AL 1130 CV

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AL 1130 CV skvělá volba v kategorii Nabíječky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AL 1130 CV od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AL 1130 CV}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AL 1130 CV mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AL 1130 CV BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AL 1130 CV, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AL 1130 CV BOSCH na zahradu

BOSCH AL 1130 CV Nabíječky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AL 1130 CV i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 859 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AL 1130 CV na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140724227 z výroby
- produkt je v kategorii Nabíječky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AL 1130 CV Nabíječky
Cena zboží
859 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nabíječky BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AL 1130 CV) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140724227, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Nabíječky - Zobrazit další produkty