Info o BOSCH AKE 35-19 S - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AKE 35-19 S Elektrické BOSCH

Popis produktu: Motorová pila BOSCH AKE 35-19 S: Vybavte vaší dílnu praktickou motorovou pilou AKE 35-19 S od známé a léty prověřené společnosti Bosch. Hlavní výhodou je pohon na elektrický proud, což s sebou nese mnoho výhod v podobě nulových emisí a nízkého hluku. Tato pila je ideální pro příležitostnou péči o zahradu, jakou jsou například opravné řezy ovocných stromů, řezání otopového dřeva či silnějších větví. Pila Bosch AKE 35-19 S je navíc opravdu velmi výkonná. Vyniká silným motorem s příkonem 1 900 W. Má robustní design, ale je přitom velmi lehká a snadno ovladatelná.  Klíčové vlastnosti motorové pily Bosch AKE 35-19 SMotorová pila od společnosti Bosch je poháněna elektrickým proudemBosch-SDS pro výměnu a napínání řetězu bez použití nástrojůBezpečnostní brzda řetězu (Quick Stop)Rychlost řetězu 12 m/s pro optimální řezný výkonRobustní kvalitní konstrukce200ml nádržka na olej s ukazatelem stavu naplněníErgonomická rukojeť Bezpečnostní brzda Quick stopDíky systému BOSCH SDS už nebudete potřebovat nářadí pro výměnu řetězu nebo jeho napnutí. Systém upínání práci na pile Bosch AKE 35-19 S podstatně zjednodušuje. Všechno zvládnete opravdu snadno a rychle. Kvalitní řetěz vysoké kvality udrží řez velmi přesný. Pro větší bezpečnost je zde rychlá bezpečnostní brzda Quick stop.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AKE 35-19 S za skvělou cenu 3 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AKE 35-19 S

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AKE 35-19 S skvělá volba v kategorii Elektrické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AKE 35-19 S od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AKE 35-19 S}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AKE 35-19 S mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AKE 35-19 S BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AKE 35-19 S, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AKE 35-19 S BOSCH na zahradu

BOSCH AKE 35-19 S Elektrické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AKE 35-19 S i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AKE 35-19 S na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140467278 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AKE 35-19 S Elektrické
Cena zboží
3 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrické BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AKE 35-19 S) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140467278, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrické - Zobrazit další produkty