Info o BOSCH AdvancedRotak 750 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AdvancedRotak 750 Rotační BOSCH

Popis produktu: Elektrická sekačka BOSCH AdvancedRotak 750: S šikovným strojem půjde úprava zeleně od rychle od ruky. Rotační sekačka BOSCH AdvancedRotak 750 1700W umí sekat a sbírat posekanou trávu do 50l koše. Výšku sečení nastavíte jednodušeji než kdy dříve. Méně námahy a lepší kontrolu nad sekačkou dává systém Ergoflex. Díky němu lze snadno manévrovat a méně zatěžovat ramena a záda. Na podzim se sekačka také hodí pro sběr spadaného listí. Nůž LeafCollect listí rovnou nadrtí pro snadnější rozklad na kompostu. Klíčové vlastnosti rotační sekačky BOSCH AdvancedRotak 750 1700WSečení a sběr + sbírá a drtí listí (LeafCollect)45cm záběr nožem z kalené oceli + boční hřebeny na trávu50litrový skládací vak na trávu a listí s ukazatelem naplněníTlačítkem nastavitelná výška (7 kroků od 20 do 80 mm)Bosch ProSilence zaručuje tišší chod až o 75 %Snadné manévrování díky Ergoflex a madlo pro přenášeníVýkonný elektromotor s příkonem 1 700 W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AdvancedRotak 750 za skvělou cenu 6 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AdvancedRotak 750

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AdvancedRotak 750 skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AdvancedRotak 750 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AdvancedRotak 750}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AdvancedRotak 750 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AdvancedRotak 750 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AdvancedRotak 750, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AdvancedRotak 750 BOSCH na zahradu

BOSCH AdvancedRotak 750 Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AdvancedRotak 750 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AdvancedRotak 750 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140930581 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AdvancedRotak 750 Rotační
Cena zboží
6 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AdvancedRotak 750) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140930581, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.