Info o BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) Akumulátorové BOSCH

Popis produktu: Nůžky na živý plot BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky): Pro zastřihávání živých plotů nenaleznete lepšího pomocníka, než jsou akumulátorové nůžky Bosch AdvancedHedgeCut 36. Nabízí rychlé a účinné zastřihávání živých plotů bez použití přívodních kabelů. Výkonné stříhání zabezpečuje spolu s 540mm čepelí a roztečí nožů 20 mm, elektronický antiblokovací systém. Díky 36V lithium-iontového akumulátoru, který je kompatibilní i ostatním elektronickým nářadím Bosch, jsou připraveny kdykoli k použití. Nůžky jsou dodávány bez akumulátoru a nabíječky.  Klíčové vlastnosti nůžek na živý plot BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky)Přesné čepele vyřezávané laseremFunkce stříhání na konci lištyNeomezená mobilita a maximální výkon36V lithium-iontový akumulátor540 mm čepel a roztečí nožů 20 mmNůžky na živý plot BOSCH AdvancedHedgeCut 36 nabízejí volnost práce bez kabeluPraktický antiblokovací systémSpolehlivá ochrana nože Mobilita a maximální výkonNůžky disponují přesnými čepelemi, jež jsou vyřezávané laserem a broušené diamantem. Zaručují tak uživateli přesné stříhání bez jakékoli námahy. AdvancedHedgeCut 36 mimo jiné nabízejí inteligentní kontrolu energie Syneon Chip. Stříhání živých plotů v jakékoli pracovní poloze zajistí ergonomické umístění spínače. Výhodou je rovněž funkce stříhání, kterou naleznete na konci lišty, jež umožňuje ustřihnout větve o průměru až 25 milimetrů. V balení naleznete přídavný chránič nožů pro bezpečné stříhání u země a podél zdí. Upravit zahradu nemusí být nutně velká námaha. Ověřte si to sami. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) za skvělou cenu 3 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Akumulátorové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky)

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) skvělá volba v kategorii Akumulátorové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) BOSCH na zahradu

BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) Akumulátorové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140884075 z výroby
- produkt je v kategorii Akumulátorové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky) Akumulátorové
Cena zboží
3 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Akumulátorové BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AdvancedHedgeCut 36 (bez aku a nabíječky)) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140884075, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.