Info o BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) Strunové sekačky BOSCH

Popis produktu: Strunová sekačka BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí): Snadné a přesné sekání trávy i v nepřístupných místech, navíc bez otravných zplodin? Pro strunovou sekačkou na trávu AdvancedGrassCut 36 od společnosti Bosch to není žádný problém. Užijte si sečení bez doplňování benzinu a zamotaných kabelů, užijte si tichého chodu a maximální volnosti pohybu. Poloautomatické nastavování délky struny zajistí pěkně posečený trávník. Šířka záběru sekačky činí až 30 cm. Klíčové vlastnosti akumulátorové strunové sekačky Bosch AdvancedGrassCut 36Skvělé řešení pro stříhání nepřístupných místTichý chodŠířka záběru až 30 cmDoba provozu vyžínače je 70 minutDistanční oblouk na ochranu rostlinIndikátor stavu nabitíDodáváno bez akumulátoru a nabíječky Pohodlné použití strunové sekačky AdvancedGrassCut 36Měkká gumová tlumicí vložka strunové sekačky AdvancedGrassCut 36 umožňuje pohodlné uchopení podle tělesné výšky uživatele. Ochranu rostlin zajišťuje přítomnost distančního oblouku. Ke snadnému a pohodlnému používání sekačky přispívá nízká hmotnost, která nepřesahuje 2,9 kg. Na jedno nabití Lithium-iontové baterie (není součástí) může sekačka pracovat po dobu až 70 minut. Vždy přesný stav baterie vám zprostředkuje inteligentní kontrola energie Syneon Chip. Balení neobsahuje akumulátor a nabíječku a je tak potřeba si toto příslušenství dokoupit zvlášť.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) za skvělou cenu 3 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Strunové sekačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí)

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) skvělá volba v kategorii Strunové sekačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) BOSCH na zahradu

BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) Strunové sekačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140887779 z výroby
- produkt je v kategorii Strunové sekačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí) Strunové sekačky
Cena zboží
3 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Strunové sekačky BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AdvancedGrassCut 36 (holé nářadí)) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140887779, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.