Info o BOSCH AdvancedGrassCut 36 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AdvancedGrassCut 36 Strunové sekačky BOSCH

Popis produktu: Strunová sekačka BOSCH AdvancedGrassCut 36: Akumulátorové strunová sekačka na trávu Advanced Grass Cut 36 od léty prověřené společnosti Bosch umožňuje snadné sekání trávy i v méně přístupných místech. Předností tohoto typu je maximální volnost pohybu a také tichý chod. Rukojeť strunové sekačky Advanced Grass Cut 36 s teleskopickým držadlem lze nastavit a přizpůsobit výšce uživatele. Ochranu rostlin zajišťuje přítomnost distančního oblouku. Užijte si sečení bez doplňování benzinu a zamotaných kabelů. Klíčové vlastnosti strunové akumulátorové sekačky Bosch Advanced Grass Cut 36Sekací systém s dvěma strunami pro vysoce kvalitní a efektivní sekáníNízká hmotnostPoloautomatický posun strunyInteligentní kontrola energie pro každý projekt - Syneon ChipNastavení polohy přídavné rukojeti a úhluProdloužená měkká gumová tlumicí vložkaDistanční oblouk na ochranu rostlin Balení obsahujeCívku se strunou délky 6 m F 016 800 351 Li-Ion akumulátor 36 V / 2,0 Ah F 016 800 474 Nabíječku AL 3620 CV Doplňující informace:Průměr střihu: 30 cm Akumulátor: 2× 1,5 V AAA Napětí akumulátoru: 36 V Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah Hmotnost: 4,1 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AdvancedGrassCut 36 za skvělou cenu 6 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Strunové sekačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AdvancedGrassCut 36

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AdvancedGrassCut 36 skvělá volba v kategorii Strunové sekačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AdvancedGrassCut 36 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AdvancedGrassCut 36}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AdvancedGrassCut 36 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AdvancedGrassCut 36 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AdvancedGrassCut 36, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AdvancedGrassCut 36 BOSCH na zahradu

BOSCH AdvancedGrassCut 36 Strunové sekačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AdvancedGrassCut 36 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AdvancedGrassCut 36 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140887748 z výroby
- produkt je v kategorii Strunové sekačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AdvancedGrassCut 36 Strunové sekačky
Cena zboží
6 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Strunové sekačky BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AdvancedGrassCut 36) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140887748, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Strunové sekačky - Zobrazit další produkty