Info o BOSCH AdvancedAir 36 - hodnocení a parametry

Informace: BOSCH AdvancedAir 36 Vysavače a fukary BOSCH

Popis produktu: Fukar na listí BOSCH AdvancedAir 36: Lehký, silný, povedený design, 250 km/h, to nejsou vlastnosti žádného sporťáku, těmito vlastnostmi disponuje fukar na listí AdvancedAir 36 od značky BOSCH. Po pouhých 70 minutách nabíjení bude AdvancedAir připraven z vaši zahrady udělat oázu. Na jedno nabití zvládne BOSCH AdvancedAir fungovat až 25 minut, během kterých zbaví jakoukoli zahradu všech nečistot. Tohoto efektu docílí díky nastavitelné rychlosti foukání v rozmezí 170 - 250 km/h. Fukar BOSCH je navíc vybaven akumulátorem s napětím 36 V, který je snadno vyměnitelný a pasuje i do dalších 36voltových výrobků značky BOSCH. Přednosti fukaru BOSCH AdvancedAir 36Nastavitelná rychlost foukání od 170 do 250 km/hPouhých 70 minut nabíjení stačí na 25 minut plného nasazení36V akumulátor je kompatibilním s dalšími výrobky BOSCHFukar je ergonomický a manipulace s ním je tedy dokonale jednoducháSyneon Chip inteligentně kontroluje energii tak, aby byl každý projekt perfektní ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BOSCH AdvancedAir 36 za skvělou cenu 5 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vysavače a fukary na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BOSCH AdvancedAir 36

Lukáš
Pro mé potřeby je BOSCH BOSCH AdvancedAir 36 skvělá volba v kategorii Vysavače a fukary.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BOSCH AdvancedAir 36 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BOSCH AdvancedAir 36}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BOSCH AdvancedAir 36 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BOSCH AdvancedAir 36 BOSCH - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BOSCH AdvancedAir 36, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BOSCH AdvancedAir 36 BOSCH na zahradu

BOSCH AdvancedAir 36 Vysavače a fukary Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BOSCH AdvancedAir 36 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BOSCH, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BOSCH AdvancedAir 36 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BOSCH
- číslo EAN 3165140897891 z výroby
- produkt je v kategorii Vysavače a fukary


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BOSCH AdvancedAir 36 Vysavače a fukary
Cena zboží
5 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vysavače a fukary BOSCH

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BOSCH AdvancedAir 36) potřebujete dokumentaci od výrobce (BOSCH), manuály 3165140897891, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vysavače a fukary - Zobrazit další produkty