Info o Black&Decker CS1250L - hodnocení a parametry

Informace: Black&Decker CS1250L Okružní Black & Decker

Popis produktu: Okružní pila Black&Decker CS1250L: Kvalitní okružní pila Black&Decker CS1250L disponuje precizním zpracováním, vysokým výkonem, integrovaným laserem a to vše za přijatelnou cenu.Okružní pila Black&Decker díky svému preciznímu zpracování a pořádnému výkonu lehce zvládne jakoukoli práci v dílně i na stavbách. S nastavitelnou hloubkou řezu pomocí jediné rychloupínací páčky umožňuje provádět svižné a přesné řezy, a to podélně i šikmo v rozmezí 45°. Ještě vyšší přesnosti dosáhnete pomocí zabudovaného laseru, jenž vám detailněji vyznačí dráhu řezu. Klíčové vlastnostiVýkonná okružní pila za rozumnou cenuNastavitelná hloubka a sklon řezuZabudovaný laser pro větší přesnostSnadná výměna kotouče díky integrované aretaci vřeteneAdaptér pro pohodlné a efektivní odsávání prachuPilový kotouč s 24 zuby opatřenými karbidovými destičkamiParalelní vodítkoPomocník do dílnyPila je určena pro kotouče do 190 mm. Hloubku řezu lze snadno upravovat, tím je zajištěn optimální řezný výkon při různých tloušťkách materiálu. Bezpečnostní zajišťovací funkce zabraňuje náhodnému spuštění pily, a abyste udrželi na pracovišti čistotu bez pilin, můžete díky adaptéru připojit k pile i vysavač. Ochranný hliníkový kryt poskytuje větší odolnost, přičemž snižuje celkovou hmotnost pily. Přední rukojeť zaručuje bezpečnou obsluhu oběma rukama.    Parametry a specifikace:Max. hloubka řezu (90°): 66 mmMax. hloubka řezu (45°): 50 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Black&Decker CS1250L za skvělou cenu 1 889 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Okružní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Black&Decker CS1250L

Lukáš
Pro mé potřeby je Black & Decker Black&Decker CS1250L skvělá volba v kategorii Okružní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Black&Decker CS1250L od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Black&Decker CS1250L}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Black&Decker CS1250L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Black&Decker CS1250L Black & Decker - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Black&Decker CS1250L, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Black&Decker CS1250L Black & Decker na zahradu

Black&Decker CS1250L Okružní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Black&Decker CS1250L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Black & Decker, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 889 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Black&Decker CS1250L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Black & Decker
- číslo EAN 5035048659182 z výroby
- produkt je v kategorii Okružní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Black&Decker CS1250L Okružní
Cena zboží
1 889 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Okružní Black & Decker

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Black&Decker CS1250L) potřebujete dokumentaci od výrobce (Black & Decker), manuály 5035048659182, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.