Info o Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir - hodnocení a parametry

Informace: Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir Pracovní stoly Marckeric

Popis produktu: Tak se dělá stylový a funkční nábytek současně! ♥ Jako lusknutím prstu proměníte moderní komodu v plnohodnotný pracovní stůl, za kterým mohou vznikat ty nejskvělejší nápady. Jakmile budete potřebovat víc místa v interiéru, jen zasunete desku stolu. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir za skvělou cenu 7 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pracovní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir skvělá volba v kategorii Pracovní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir Marckeric na zahradu

Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir Pracovní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178308818 z výroby
- produkt je v kategorii Pracovní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir Pracovní stoly
Cena zboží
7 899 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pracovní stoly Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý variabilní pracovní stůl/komoda Marckeric Elbir) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178308818, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.