Info o Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty - hodnocení a parametry

Informace: Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty Vybavení koupelny Tomasucci

Popis produktu: Italský design plný elegance, to je Tomasucci, italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná. - Materiál: polyresin - Rozměry: 9,4 x 9,4 x 10,9/36,5cm (d x h x v) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty za skvělou cenu 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty

Lukáš
Pro mé potřeby je Tomasucci Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty Tomasucci - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty Tomasucci na zahradu

Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Tomasucci, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tomasucci
- číslo EAN 8059265934171 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty Vybavení koupelny
Cena zboží
549 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Tomasucci

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý toaletní kartáč Tomasucci Natty) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tomasucci), manuály 8059265934171, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.