Info o Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca - hodnocení a parametry

Informace: Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca Noční stolky Vox

Popis produktu: Kolekce Boca od značky Vox vyniká moderními tvary a čistým zpracováním. Přinese do pokojíčků jemnost a harmonii. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca za skvělou cenu 2 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Noční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca

Lukáš
Pro mé potřeby je Vox Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca skvělá volba v kategorii Noční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca Vox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca Vox na zahradu

Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca Noční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vox
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Noční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca Noční stolky
Cena zboží
2 399 Kč
Dostupnost
21.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Noční stolky Vox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý noční stolek s nohami z borovicového dřeva Vox Boca) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vox), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.