Info o Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L - hodnocení a parametry

Informace: Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L Konferenční stolky Zuiver

Popis produktu:

Dokonalá kombinace přírodních materiálů, a to mramoru a dubu dala vznik překrásnému odkládacímu stolku ZUIVER WHITE STONE L. Podnož stolku je vyrobena z masivního dubu, díky čemu unese mohutný, avšak překrásný bílý kus mramoru.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L za skvělou cenu 4 310 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L Zuiver na zahradu

Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548011960 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L Konferenční stolky
Cena zboží
4 310 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER WHITE STONE L) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548011960, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.