Info o Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm Konferenční stolky RGE

Popis produktu:

Konferenční stolek Accent se od ostatních stolků ve své kategorii odlišuje svými vlastnostmi: minimalistické zpracování, deska z mramoru. Spojení lakované podnože s mramorovou deskou je stylové a decentní. Díky tomu je design stolku vskutku originální a hodí spíše se do moderně laděných interiérů a designového prostředí.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm za skvělou cenu 4 721 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je RGE Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm RGE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm RGE na zahradu

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz RGE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 721 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RGE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm Konferenční stolky
Cena zboží
4 721 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky RGE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent se zlatou podnoží 53 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (RGE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.