Info o Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm Konferenční stolky RGE

Popis produktu:

Kulatý konferenční stolek Accent se nechává inspirovat jednoduchými tvary a díky tomu vyniká svým charakteristicky minimalistickým zpracováním. Spojení kovové podnože v černé barvě s kulatou mramorovou deskou v odstínech bílé barvy je decentní, a navíc velice stylové. Designově se stolek nejvíce hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí. Ideální doplněk nejen do každé moderní domácnosti.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm za skvělou cenu 4 721 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je RGE Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm RGE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm RGE na zahradu

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz RGE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 721 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RGE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm Konferenční stolky
Cena zboží
4 721 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky RGE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý mramorový konferenční stolek RGE Accent s černou podnoží Ø 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (RGE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.