Info o Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex - hodnocení a parametry

Informace: Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex Odkapávače a držáky Reenbergs

Popis produktu: Reenbergs, to je jednoduchý, ale zároveň naprosto geniální nápad, který vám ušetří spoustu nervů. Mokrý hard, který se dosud povaloval ve dřezu a vlastně ani neměl své vlastní místo, jej konečně najde! Chytrý držák na magnety stačí dát do dřezu a máte šikovný odkládací prostor pro hadr. Navíc jím můžete hýbat, a tak je vcelku jedno, jestli je víš dřez kulatý, šišatý, hranatý či rovný. Síla držáku funguje přes magnety, které jsou jak v nožkách držáku, tak v jeho podložkách. Právě ty přilepíte lepící stranou na dřez a na nich magnetickou silou drží samotné nožky držáku. Flex je vhodný jen do nerezových dřezů. - Materiál: PE flexibilní plast, magnet - Hloubka: 4 cm - Délka: 23 cm - Nosnost: 250 g - Vhodné pro: nerez dřezy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex za skvělou cenu 559 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Odkapávače a držáky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex

Lukáš
Pro mé potřeby je Reenbergs Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex skvělá volba v kategorii Odkapávače a držáky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex Reenbergs - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex Reenbergs na zahradu

Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex Odkapávače a držáky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Reenbergs, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 559 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Reenbergs
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Odkapávače a držáky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex Odkapávače a držáky
Cena zboží
559 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Odkapávače a držáky Reenbergs

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý magnetický držák na hadříky Reenbergs Flex) potřebujete dokumentaci od výrobce (Reenbergs), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.