Info o Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI - hodnocení a parametry

Informace: Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI Konferenční stolky Zuiver

Popis produktu:

Úchvatná podnož odkládacího stolku ZUIVER CUMI je složena ze zkrácených větví mangového dřeva bez pozdějších povrchových úprav. Větve jsou různě zkrácené, díky čemu je každá podnož stolku jinak seskládána. Dřevotřísková deska lakována bílou lesklou barvou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI za skvělou cenu 4 310 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI Zuiver na zahradu

Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548005594 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI Konferenční stolky
Cena zboží
4 310 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý kulatý odkládací stolek ZUIVER CUMI) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548005594, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.