Info o Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm Koberce a předložky Obsession

Popis produktu: Koberec, který zajistí opravdové pohodlí? Hodí se do ložnice, do obývacího pokoje, a pokud si pohlídáte strávníky u stolu, tak klidně i do jídelny. Polyesterové koberce mají několik výhod: ⦁ jsou odolné vůči chemikáliím ⦁ jsou odolné vůči vlhkosti ⦁ nežmolkují Tak už jste si vybrali? Co třeba tento od Obsession? ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm za skvělou cenu 1 209 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Koberce a předložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Obsession Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm skvělá volba v kategorii Koberce a předložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm Obsession - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm Obsession na zahradu

Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm Koberce a předložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Obsession, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 209 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Obsession
- číslo EAN 4054293062821 z výroby
- produkt je v kategorii Koberce a předložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm Koberce a předložky
Cena zboží
1 209 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Koberce a předložky Obsession

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílý koberec Obsession Sandy, 110 x 60 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Obsession), manuály 4054293062821, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.