Info o Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite - hodnocení a parametry

Informace: Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite Konferenční a příruční stolky Bonami

Popis produktu: Tento praktický odkládací stolek využijete jako užitečný a designový kousek, který vám bude vždy po ruce. Můžete ho do místnosti umístit jako solitér, ale také vám poslouží v těsné blízkosti pohovky. To se bude hodit hlavně u pohodových večerů při sledování filmů. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční a příruční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite skvělá volba v kategorii Konferenční a příruční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite Bonami na zahradu

Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite Konferenční a příruční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875324259 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční a příruční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite Konferenční a příruční stolky
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
05.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konferenční a příruční stolky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílo-šedý příruční stolek Massi White Anthracite) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875324259, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.