Info o Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard - hodnocení a parametry

Informace: Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard Knihovny Bonami

Popis produktu: Nápaditá knihovna vám poslouží jak na knížky, tak i na vystavení sošek, váziček či dalších dekorací. Její design zaujme na první pohled, přitom ale nabízí dostatek užitečného prostoru. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard za skvělou cenu 4 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard Bonami na zahradu

Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875364200 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard Knihovny
Cena zboží
4 099 Kč
Dostupnost
28.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílo-oranžová knihovna Multi White Mustard) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875364200, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.