Info o Bílá volně stojící lampa Kozena White - hodnocení a parametry

Informace: Bílá volně stojící lampa Kozena White Volně stojící lampy Bonami

Popis produktu: Designovou lahůdkou je právě tato volně stojící lampa, která zaujme na první pohled svou neotřelou konstrukcí. Tu můžete využít k odložení drobností jako je ovladač od TV či mobilního telefonu, ale můžete ji také ozdobit soškou či menším květináčem. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá volně stojící lampa Kozena White za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Volně stojící lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá volně stojící lampa Kozena White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílá volně stojící lampa Kozena White skvělá volba v kategorii Volně stojící lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá volně stojící lampa Kozena White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá volně stojící lampa Kozena White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá volně stojící lampa Kozena White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá volně stojící lampa Kozena White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá volně stojící lampa Kozena White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá volně stojící lampa Kozena White Bonami na zahradu

Bílá volně stojící lampa Kozena White Volně stojící lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá volně stojící lampa Kozena White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá volně stojící lampa Kozena White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875276787 z výroby
- produkt je v kategorii Volně stojící lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá volně stojící lampa Kozena White Volně stojící lampy
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Volně stojící lampy Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá volně stojící lampa Kozena White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875276787, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.