Info o Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku - hodnocení a parametry

Informace: Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku TV stolky a sestavy Marckeric

Popis produktu: S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky. Tento krasavec je inspirovaný populárním skandinávským stylem bydlení. Duši má ale španělskou, odkud jsou jeho designéři. Ti si dali záležet i na výběru dřeva, abyste si mohli užívat jeho krásu a další benefity opravdu dlouho. Borovicové dřevo Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je velmi odolný, tudíž se vám po prvním stěhování nerozsype. Borovicové dřevo je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku za skvělou cenu 4 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky a sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku skvělá volba v kategorii TV stolky a sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku Marckeric na zahradu

Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku TV stolky a sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178301819 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky a sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku TV stolky a sestavy
Cena zboží
4 499 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení TV stolky a sestavy Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá TV komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Baku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178301819, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.