Info o Bílá rohová knihovna Molly N 4 White - hodnocení a parametry

Informace: Bílá rohová knihovna Molly N 4 White Knihovny Bonami

Popis produktu: Jste milovníkem nápaditého designu ve spojení s praktickým využitím? To vám nabídne tato prostorná knihovna, která zaujme na první pohled svým estetickým pojetím. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá rohová knihovna Molly N 4 White za skvělou cenu 12 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá rohová knihovna Molly N 4 White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílá rohová knihovna Molly N 4 White skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá rohová knihovna Molly N 4 White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá rohová knihovna Molly N 4 White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá rohová knihovna Molly N 4 White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá rohová knihovna Molly N 4 White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá rohová knihovna Molly N 4 White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá rohová knihovna Molly N 4 White Bonami na zahradu

Bílá rohová knihovna Molly N 4 White Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá rohová knihovna Molly N 4 White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá rohová knihovna Molly N 4 White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875276503 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá rohová knihovna Molly N 4 White Knihovny
Cena zboží
12 499 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá rohová knihovna Molly N 4 White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875276503, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.