Info o Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 - hodnocení a parametry

Informace: Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 Regály a poličky GERMANIA

Popis produktu:

Bílá otočná skřín 1189 je ideální volbou do menších interiérů, ve kterých záleží na efektivním využití každého centimetru. Skříň nabízí pomerně velký úložný prostor, který oceníte v kuchyni, na chodbě i v malé koupelně.

Základní rozměry:

Výška: 195 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 18 cm

Materiál:

lakovaná dřevotříska, zrcadlo.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 za skvělou cenu 5 663 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a poličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189

Lukáš
Pro mé potřeby je GERMANIA Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 skvělá volba v kategorii Regály a poličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 GERMANIA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 GERMANIA na zahradu

Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 Regály a poličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz GERMANIA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 663 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GERMANIA
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Regály a poličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189 Regály a poličky
Cena zboží
5 663 Kč
Dostupnost
31.10.2020
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Regály a poličky GERMANIA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá otočná skříň se zrcadlem Germania 1189) potřebujete dokumentaci od výrobce (GERMANIA), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.