Info o Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm Police Vox

Popis produktu: Kolekce Boca od značky Vox vyniká moderními tvary a čistým zpracováním. Přinese do pokojíčků jemnost a harmonii. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm za skvělou cenu 639 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Vox Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm Vox - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm Vox na zahradu

Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vox, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 639 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vox
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm Police
Cena zboží
639 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Vox

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá nástěnná police Vox Boca, šířka 60 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vox), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.