Info o Bílá nástěnná police / noční stolek Turra - hodnocení a parametry

Informace: Bílá nástěnná police / noční stolek Turra Police Bonami

Popis produktu: Tento designový praktický kousek můžete využít jako solitér, ale také jako noční stolek vedle postele. Je menších rozměrů, takže je hlavně dekoračního rázu. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá nástěnná police / noční stolek Turra za skvělou cenu 719 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá nástěnná police / noční stolek Turra

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílá nástěnná police / noční stolek Turra skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá nástěnná police / noční stolek Turra od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá nástěnná police / noční stolek Turra}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá nástěnná police / noční stolek Turra mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá nástěnná police / noční stolek Turra Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá nástěnná police / noční stolek Turra, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá nástěnná police / noční stolek Turra Bonami na zahradu

Bílá nástěnná police / noční stolek Turra Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá nástěnná police / noční stolek Turra i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 719 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá nástěnná police / noční stolek Turra na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875365283 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá nástěnná police / noční stolek Turra Police
Cena zboží
719 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá nástěnná police / noční stolek Turra) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875365283, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.