Info o Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm Mísy a misky J-Line

Popis produktu: Bytové doplňky z kolekce značky J-Line v sobě nesou harmonii a přirozenost v tlumených barvách a přírodních materiálech. Tak zkuste vnést do svého interiéru kus praktické a přívětivé estetiky, tak příznačné pro severský styl bydlení ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm za skvělou cenu 239 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Mísy a misky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je J-Line Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm skvělá volba v kategorii Mísy a misky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm J-Line - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm J-Line na zahradu

Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm Mísy a misky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz J-Line, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce J-Line
- číslo EAN 5415203879639 z výroby
- produkt je v kategorii Mísy a misky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm Mísy a misky
Cena zboží
239 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Mísy a misky J-Line

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá kovová miska J-Line Xmass, ⌀ 18 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (J-Line), manuály 5415203879639, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.