Info o Bílá knihovna Rail No 1 White - hodnocení a parametry

Informace: Bílá knihovna Rail No 1 White Knihovny Bonami

Popis produktu: Nápaditá knihovna vám poslouží jak na knížky, tak i na vystavení sošek, váziček či dalších dekorací. Její design zaujme na první pohled, přitom ale nabízí dostatek užitečného prostoru. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá knihovna Rail No 1 White za skvělou cenu 5 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá knihovna Rail No 1 White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Bílá knihovna Rail No 1 White skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá knihovna Rail No 1 White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá knihovna Rail No 1 White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá knihovna Rail No 1 White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá knihovna Rail No 1 White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá knihovna Rail No 1 White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá knihovna Rail No 1 White Bonami na zahradu

Bílá knihovna Rail No 1 White Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá knihovna Rail No 1 White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá knihovna Rail No 1 White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875276268 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá knihovna Rail No 1 White Knihovny
Cena zboží
5 099 Kč
Dostupnost
01.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá knihovna Rail No 1 White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875276268, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.