Info o Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino - hodnocení a parametry

Informace: Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino Jídelní židle Durbas Style

Popis produktu: Příjemné sezení je základem skvělého zážitku ze stolování. Pořiďte si tenhle pohodlný kousek a zamilujte se na první posezení! O značce: Durbas Style je polská rodinná značka pyšnící se úctyhodnou tradicí - založena totiž byla už v roce 1973. S nadšením se tu věnují výrobě úžasně hravého dřevěného nábytku, který v sobě snoubí funkčnost s precizním provedením. Zajímavostí je, že celý výrobní proces, od výběru dřeva až po finální zpracování, probíhá jen v režii samotné značky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino za skvělou cenu 3 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino

Lukáš
Pro mé potřeby je Durbas Style Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino Durbas Style - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino Durbas Style na zahradu

Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Durbas Style, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Durbas Style
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino Jídelní židle
Cena zboží
3 099 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní židle Durbas Style

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá jídelní židle Durbas Style Valentino) potřebujete dokumentaci od výrobce (Durbas Style), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.