Info o Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo - hodnocení a parametry

Informace: Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo Dětské pokoje DEVOTO

Popis produktu:

Dětská komoda Nimbo je designována v minimalistickém duchu. Má celkem 8 zásuvek a důraz je kladen na dostatek úložného prostoru. Díky tomu je vhodná pro jedno až dvě děti. Bílá barva společně s barvou přírodního dřeva vytváří elegantní spojení a tato kombinace je vhodná do všech druhů interiérů a designového prostředí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo za skvělou cenu 16 500 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětské pokoje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo

Lukáš
Pro mé potřeby je DEVOTO Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo skvělá volba v kategorii Dětské pokoje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo DEVOTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo DEVOTO na zahradu

Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo Dětské pokoje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz DEVOTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 500 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DEVOTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dětské pokoje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo Dětské pokoje
Cena zboží
16 500 Kč
Dostupnost
29.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Dětské pokoje DEVOTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bílá dětská komoda DEVOTO Nimbo) potřebujete dokumentaci od výrobce (DEVOTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.