Info o Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l - hodnocení a parametry

Informace: Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l Vybavení koupelny Wenko

Popis produktu: Praní a zábava... Že tato dvě slova nejdou dohromady? Wenko tvrdí opak. Oku lahodící koš na prádlo usnadňující život vám z nudného praní udělá příjemný relax. Koš je vytvořen tak, aby se dal zavěsit na dveře a tím vám ušetřil spoustu cenného místa. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l za skvělou cenu 519 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Wenko Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l Wenko - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l Wenko na zahradu

Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Wenko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 519 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Wenko
- číslo EAN 4008838636558 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l Vybavení koupelny
Cena zboží
519 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Wenko

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Béžový závěsný koš na prádlo Wenko Door Laundry, 65 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Wenko), manuály 4008838636558, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.