Info o Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige - hodnocení a parametry

Informace: Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Pohovka z kolekce Atalaia od značky Stella Cadente Maison ví, jak zaujmout. Inspiraci bere ve francouzském šarmu. Stane se tak ozdobou vašeho domova. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige za skvělou cenu 17 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige Stella Cadente Maison na zahradu

Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 17 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030026345 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige Pohovky
Cena zboží
17 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Béžová trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Beige) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030026345, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.