Info o Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre - hodnocení a parametry

Informace: Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre Pohovky Melart

Popis produktu: Sofistikovaný design a nepřekonatelné pohodlí. V této kolekci sedacího nábytku najdete vše, co si pro svůj obývací pokoj můžete přát. O materiálech a provedení: K výrobě křesel, pohovek i podnožek Melart se využívá výhradně těch nejkvalitnějších materiálů. Základem je robustní dřevěná konstrukce, kterou doplňuje pohodlná pěnová výplň. Zajímavostí je, že se její gramáž u sedáku a opěrky nepatrně liší. Důvod je prostý. Optimální tvrdost polstrování zaručí, že se vám dostane maximálního možného komfortu. O produktech Melart: Značka Melart představuje ideální volbu pro všechny, kteří touží po vkusném a nadčasovém oživení obývacího pokoje. Nabízí totiž širokou škálu stylových kolekcí sedacího nábytku. Jde o nadčasové modely s péčí a důrazem na detail navržené i vyrobené, a to výhradně v Evropě. Co označuje hodnota Martindale? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale,která vyjadřuje odolnost látky vůči oděru. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre za skvělou cenu 11 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre

Lukáš
Pro mé potřeby je Melart Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre Melart - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre Melart na zahradu

Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Melart, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Melart
- číslo EAN 5901122009375 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre Pohovky
Cena zboží
11 690 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Melart

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Béžová třímístná rozkládací pohovka s úložným prostorem Melart Andre) potřebujete dokumentaci od výrobce (Melart), manuály 5901122009375, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.