Info o Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh - hodnocení a parametry

Informace: Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh Pohovky Guy Laroche Home

Popis produktu: O kolekci: Harmony je řada krásného sedacího nábytku na elegantních černých kovových nohou. Tyhle kousky zútulní každý interiér, navíc perfektně zapadnou jak do moderních, tak klasických domovů. Na zajímavosti celku dodává prošívaný sedák, který zapůsobí na první pohled. O produktech: Stvořeny týmem designérů v hlavním městě stylu, Paříži, a ručně vyrobeny v Evropě zkušenými řemeslníky. Pohovky a křesla Guy Laroche, to jsou prvotřídní, pověstně šik kousky tvořené s láskou a důrazem na každičký detail. Také díky tomu jsou skutečně odolné, což dokazuje jejich pětiletá záruka. Každý produkt je navíc podroben zevrubné kontrole: kontrole kvality, pevnosti a pohodlí. Na celý proces dohlíží 10 odborníků. Inspirace: Guy Laroche, jehož jméno značka nese, byl věhlasný francouzský návrhář a stylista. Jeho odkaz se zrcadlí i v tomto sedacím nábytku: je stejně sofistikovaný, jako módní kolekce, jimiž je inspirován. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh za skvělou cenu 26 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Guy Laroche Home Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh Guy Laroche Home - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh Guy Laroche Home na zahradu

Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Guy Laroche Home, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 26 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Guy Laroche Home
- číslo EAN 5902641463365 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh Pohovky
Cena zboží
26 299 Kč
Dostupnost
06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Guy Laroche Home

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Béžová rohová pohovka Guy Laroche Home Harmony XL, pravý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Guy Laroche Home), manuály 5902641463365, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.