Info o Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero - hodnocení a parametry

Informace: Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Rohová pohovka Piero se bude hodit do moderních i klasicky zařízených obývacích pokojů. Poskytuje veškerý komfort díky kvalitní pěnové výplni a na dotek je jemná jako bavlna. Rohovou lenošku můžete libovolně měnit na stranu jaká se vám hodí, což dělá z této sedačky opravdu praktický kousek. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero za skvělou cenu 21 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero Florenzzi na zahradu

Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 21 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641403675 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero Pohovky
Cena zboží
21 890 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Béžová rohová pohovka Florenzzi Piero) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641403675, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.