Info o BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm S konstrukcí BESTWAY

Popis produktu: Bazén BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm: Snad nikdo si neumí představit horké letní dny bez koupání v bazénu. A není nad to mít jeden vlastní na zahradě doma nebo na chatě. Bazén Steel Pro MAX značky Bestway není složité zprovoznit. Sestavení trvá přibližně 20 minut za pomoci 3 osob. Konstrukce bazénu je tvořena kovovými rámy, které jsou odolné vůči korozi. Boční stěny bazénu jsou mimořádně pevné a odolné. Jsou vyrobeny z materiálu Tritech. Jedná se o 3vrstvý materiál, kdy dvě vrstvy vysoce odolného PVC jsou vyztuženy polyesterovou mřížkou. Stěny a dno bazénu jsou opatřeny mozaikovým potiskem. Díky systému Seal & Lock je zajištěno bezpečné a pevné připojení potrubí. Vestavěný ventil regulace vypouštění umožňuje připojení k zahradní hadici. Součástí balení je záplata. Nadzemní bazény značky Bestway jsou kvalitní bazény, které vám poskytnou skvělé letní osvěžení a zábavu. Klíčové vlastnosti bazénu Bestway Steel Pro MAXKvalitní nadzemní bazén pro letní osvěženíBestway Steel Pro MAX je pevné a odolné konstrukcePrůměr bazénu 3,05 m, výška 76 cmSnadné sestavení za pomoci 3 osobKovové rámy odolné vůči koroziStěny z 3vrstvého materiálu z PVC s polyesterovou mřížkouMozaikový potisk dna a stěn bazénuBezpečné a pevné připojení potrubíVypouštěcí ventil lze připojit k zahradní hadiciZáplata součástí baleníBez příslušenství Rozměry:průměr: 3,05 mvýška: 76 cmObjem (výška hladiny 68 cm):4678 l ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm za skvělou cenu 1 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm BESTWAY na zahradu

BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138928730 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm S konstrukcí
Cena zboží
1 899 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Steel Pro MAX 3.05m x 76cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138928730, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.