Info o BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m S konstrukcí BESTWAY

Popis produktu: Bazén BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m : Snad nikdo si neumí představit horké letní dny bez koupání v bazénu. A není nad to mít jeden vlastní na zahradě doma nebo na chatě. Bazén Power Steel značky Bestway není složité zprovoznit. Sestavení trvá přibližně 20 minut za pomoci 3 osob. Konstrukce bazénu je tvořena kovovými rámy, které jsou odolné vůči korozi. Boční stěny bazénu jsou mimořádně pevné a odolné. Jsou vyrobeny z materiálu Tritech. Jedná se o 3vrstvý materiál, kdy dvě vrstvy vysoce odolného PVC jsou vyztuženy polyesterovou mřížkou. Dno a stěny bazénu jsou opatřeny mozaikovým potiskem. Díky systému Seal & Lock je zajištěno bezpečné a pevné připojení potrubí. Vestavěný ventil regulace vypouštění umožňuje připojení k zahradní hadici. Kompletní příslušenství je součástí balení. Nadzemní bazény značky Bestway jsou kvalitní bazény, které vám poskytnou skvělé letní osvěžení a zábavu. Klíčové vlastnosti bazénu Bestway Power SteelKvalitní nadzemní bazén pro letní osvěženíBestway Power Steel je pevné a odolné konstrukcePrůměr bazénu 4,27 m, výška 1,07 mSnadné sestavení za pomoci 3 osobKovové rámy odolné vůči koroziDno a stěny s mozaikovým potiskemStěny z 3vrstvého materiálu z PVC s polyesterovou mřížkouBezpečné a pevné připojení potrubíVypouštěcí ventil lze připojit k zahradní hadiciV balení kompletní příslušenství Objem (výška hladiny 96 cm):13 030 lObsah balení:nadzemní bazén: průměr 4,27m, výška 1,07 mfiltrační čerpadlo: 220-240 V~, 3028 l výtlak, 2195 l integrovaný systém proudění vodybezpečnostní schůdkykrycí plachtapodložka pod bazéncartrige (II) 220-240Vzáplata ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m za skvělou cenu 6 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m BESTWAY na zahradu

BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m  S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138935639 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m  S konstrukcí
Cena zboží
6 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Power Steel 4.27m x 1.07m ) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138935639, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.