Info o BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m - hodnocení a parametry

Informace: BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m S konstrukcí BESTWAY

Popis produktu: Bazén BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m: Snad nikdo si neumí představit horké letní dny bez koupání v bazénu. A není nad to mít jeden vlastní na zahradě doma nebo na chatě. Bazén Ground Pool Set o výšce 122 cm značky Bestway v šedém provedení s mozaikovou vložkou nabízí dostatek prostoru pro zábavu ve vodě díky svému kruhovému tvaru. Není složité jej postavit a zprovoznit. Konstrukce tohoto bazénu o objemu 15 233 l je tvořena kovovými rámy Power Steel, které jsou odolné vůči korozi. Stěny bazénu jsou mimořádně pevné a odolné. Jsou vyrobeny z materiálu Tritech s odolností vůči UV záření. Vestavěný ventil regulace vypouštění umožňuje připojení k zahradní hadici. Nadzemní bazény značky Bestway jsou kvalitní bazény, které vám poskytnou skvělé letní osvěžení a zábavu. Set je dodáván již včetně bezpečnostních schůdků, kartušové filtrace, krycí a podkladové plachty. Klíčové vlastnosti bazénu Bestway Ground Pool Set 4,27 × 1,22 m, 56444Kvalitní nadzemní bazén pro letní osvěžení v šedém provedeníSpeciální mozaiková vložkaBestway Ground Pool Set má pevnou a odolnou konstrukciRozměry bazénu jsou 4,27 × 1,22 mKruhový tvar nabízí dostatek prostoruKovové rámy Power Steel odolné vůči koroziJednoduchá a rychlá montážPevné stěny složeny z materiálu Tritech, který je odolný vůči UV zářeníVypouštěcí ventil lze připojit k zahradní hadiciVčetně kartušové filtrace, krycí a podkladové plachtyBezpečnostní schůdky přiloženyObjem 15 233 l Obsah balení:nadzemní bazén: 4,27 × 1,22 mkartušová filtrace s kapacitou 3 028 l / hkrycí plachtapodkladová plachtabezpečnostní schůdkyopravná záplatavypouštěcí zátka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m za skvělou cenu 8 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m

Lukáš
Pro mé potřeby je BESTWAY BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m BESTWAY - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m BESTWAY na zahradu

BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada BESTWAY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BESTWAY
- číslo EAN 6942138953152 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m S konstrukcí
Cena zboží
8 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí BESTWAY

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (BESTWAY Pool Set 4.27m x 1.22m) potřebujete dokumentaci od výrobce (BESTWAY), manuály 6942138953152, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.