Info o Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm - hodnocení a parametry

Informace: Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm Polštáře Bestway

Popis produktu: Nafukovací cestovní polštářek  Technické údaje: vinylový o rozměrech 38 x 25 cm Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x nafukovací cestovní polštářek  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm za skvělou cenu 51 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bestway Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm skvělá volba v kategorii Polštáře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm Bestway - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm Bestway na zahradu

Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm Polštáře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Bestway, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 51 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bestway
- číslo EAN 8218085212702 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm Polštáře
Cena zboží
51 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Polštáře Bestway

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Bestway Nafukovací cestovní polštářek 38 x 25 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bestway), manuály 8218085212702, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.